Home » Tv & Home Entertainment » Televisions » Google certified Android TVs » Micromax 102 cm (40 inch) Full HD Certified Android Smart LED TV 40TA6445HD (Black) (2019 Model)
Mrp Price : Mrp Price34990
Price : Price22599
You Save : You Save12,391.00 (35%)
Buy From Amazon
Product Description :
40" High Definition Smart Google Certified D-LED TV. Resolution 1920x1080 pixels, 178/178 degree (H/V)wide viewing, 20W Speaker Output, Connectivity - Input: 2 HDMI Port,2 USB Port, 1 LAN/Ethernet,1 AV In, Digital Audio Output, 1 RF In.